Soğukta Bir Günde Satacağı Simiti Bir Dakikada Sattı. (Ordulu Simitci)

Soğukta Bir Günde Satacağı Simiti Bir Dakikada Sattı. (Ordulu Simitci)

Camı açtığımda havanın bir hayli soğuk olduğunu fark ettim. İşte o an yapabileceklerim aklıma geldi. Çok bir şey değil ama ufak bir yardımla belki de simitçinin gün boyu üşümekten kurtulmasını sağladım. Etrafımız da anlık yardım edebileceğimiz ne kadar çok kişi var olduğuna şahit oldum. Neden bizden bir şeyler istemelerini bekleyelim ki.

5 Yorum
 • Serdar Yıldız
  Posted at 10:05h, 06 Mart Cevapla

  İnsanlığın sizin gibi insanlara ihtiyacı var. Allah sizden razı olsun. Şuna emin olun insanlar bu videoyu görüp çok küçükte olsa bir iyilik yapmak isteyeceklerdir. O garip simitçi amcanın yüzüne tüm simitleri arabaya bıraktıktan sonraki mutluluğu bıraktığınız için sağolun. Allah işinizi rast getirsin. Zaten araştırdığım kadarı ile gayet dürüst ve üretken bir iş adamısınız. Yüreğinize sağlık.

 • pr ibrahim
  Posted at 13:44h, 06 Mart Cevapla

  reklam kokan hareketler bunlar

 • Abdullah YAZICI
  Posted at 14:48h, 06 Mart Cevapla

  Sayın İbrahim Bey, sizleri canı gönülden takdir ediyorum. Sizin bu pahabiçilmez iyiliğiniz bizleri pek duygulandırdı. İyilik Akımı niyetiniz bu zamanda cok yerinde buluyorum. Bu güzel hareketiniz takdire şayandır. Bizim de toplum olarak hayatta yapabileceğimiz sayısızca iyiğin olduğu düşünüyorum. Fakat iyilik kavramı , maalesef bilerek bilmeyerek milletimize unutturuldu. Bu sizin unutulmaz değerli iyiliğinizin , bizdeki iyilik cevherlerini ortaya çıkarmada bir sebep bir kıvırcım olmasını ve toplumumuza iyiliklerin hakim olmasını Cenab- ı Allah c.c tan niyaz ediyorum. Bu vesile ile sizlere hem iş hem özel hayatınızda daimi olarak üstün muvaffakiyetler diliyorum. Kazancınız, ömür boyu bereketli olsun İnşaAllah. Sağolun , varolun.

 • Nydia
  Posted at 07:17h, 13 Mart Cevapla

  Your internet site has outstanding web content. I bookmarked the website

  • ibrahimyilmaz
   Posted at 10:36h, 13 Mart Cevapla

   I’m glad to hear that. Thanks

Post A Comment