İbrahim Yılmaz’ın Rose Magazin İle Röportajı

İbrahim Yılmaz’ın Rose Magazin İle Röportajı

Rakiplerimizi Satın Alarak Türkiye’deki En İyi Üç Firmadan Biri Olmayı Hedefliyoruz

Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, mesleki başarısını, en büyük hobisi oyunculuğu ve gelecek hedeflerini Klass’a anlattı…
Başarılı ve ünlü iş adamı Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, 1996 yılında kurduğu güvenlik şirketini bugün Türkiye’nin en iyi üç firmasından biri haline getirme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Pratik zekası ve girişimci kişiliğiyle önlenemez hale gelen mesleki başarısıyla tanınan İbrahim Yılmaz’ın bir de fazla bilinmeyen çok renkli bir dünyası var. Aldığı tiyatro, sinema, etkili konuşma, hitabet ve kişisel gelişim eğitimleri ile kendini en iyi şekilde yetiştirmeyi başaran İbrahim Yılmaz, yıllardır bu yeteneklerini ticaret hayatının yanı sıra ekranda rol aldığı dizilerde de sergiliyor. Oyunculuğun en büyük hobisi olduğunu söyleyen Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz ile her geçen gün dev bir yapıya dönüşen Armed’i, ürettikleri yeni projeleri, gelecek hedeflerini ve oyunculuk kariyerini Klass okurları için konuştuk.

“Güvenlik sistemlerinin devreye girdiğini Armed ışığı gösterir. Aklıma güzel bir fikir geldi ve benim reklamımı Türkiye’deki ve dünyadaki bütün güvenlik firmaları yapabilir diye düşündüm. Türkiye’deki ve dünyadaki bütün firmalar güvenlik sistemlerini kurduklarında “Armed düğmesi yandığında alarm kurulmuştur, güvendesiniz” cümlesini kuruyorlar. Şu anda bu isimden dolayı Türkiye’de Armed markasını bilmiyorum, tanımıyorum diyen yoktur.”

“Güvenlik sistemleriyle ilgili ‘Panik Butonu’ adında bir uygulama çıkarttık. Biz onu daha çok eşinden şiddet gören kadınların o anda eşinden daha fazla zarar görecek korkusuyla bir yerlere ulaşamamasını ortadan kaldırmak ve aynı zamanda kapkaça ve tacize de maruz kalan kadınlar için geliştirdik. Cep telefonunda bulunan bu uygulamadaki Panik Butonu’na bastığınız zaman tek tuşla, adres vermeden, biz sizin olduğunuz yeri tespit ediyoruz ve size polis yönlendiriyoruz.”

Kaynak için tıklayınız.

Henüz Yorum Yapılmadı.

Yorum alanı kapalıdır.