İbrahim Yılmaz Otobiyografi

İbrahim Yılmaz Otobiyografi

İbrahim Yılmaz, İstanbul’da doğmuştur. İlk, orta, lise ve üniversite eğitimini tamamladıktan sonra iş hayatına hiç durmadan devam etmiştir. Lise eğitiminine devam ederken girmiş olduğu bu sektörde birçok başarıya imza atmıştır.

Okul macerasını bitirdikten sonra da ticaret devam etmiştir. Girişimci ruhunun daha küçük yaşlardan başlaması ile tek kişilik bir şirketi yavaş yavaş büyüterek kendi dalında ve kendi alanında en iyi markalardan birisi yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. Kurduğu şirketi çekirdek yapıdan oluşturarak 50 çalışanı ve 1.500 bayi çalışanı ile toplamda 1.550 çalışanıyla yoluna devam etmektedir.

Sıfır sermaye ile başladığı bu işte azmi ve başarısı ile Türkiye’de bir çok üniversiteden girişimcilik dersi vermesi için teklifler alıyor. İş yoğunluğundan fırsat buldukça girişimcilik dersleride vermeye çalışıyor. Edindiği tecrübeleri genç işadamlarına aktarmak için gece gündüz çalışarak ekstra mesai yapmaktan da hiç ödün vermiyor. Çünkü başarının sırrının çalışmak olduğunu kendisine hedef edinmiş birisi olarak hareket ediyor.

Örnek işadamı olarak tanınan ve Türkiye’nin güvenlik uzmanı olarak bilinen İbrahim Yılmaz tüm ulusal kanallarda ayda en az 4-5 defa çıkarak birçok röportaj vermiştir.

Güvenlik, güvenlik kamerası ve alarm sektöründe Türkiye’deki basının sürekli bilgisine ihtiyaç duydugu kişi haline gelmiştir. Türkiye’de 30 dan fazla ödül aldıktan sonra basının dikkatini çekti ve Türkiye’deki tüm basın ve yayın programlarına çıkmaya başlamıştır. Çıkmış olduğu yayınlarda güvenlik sektöründeki açıkları ve bunlarla ilgili sorunlar ile baş edilmesini, alarm sistemlerinin neden heryerde olması gerektiğini, güvenlik kameralarının hayatımıza kattığı artılardan bahsetmiştir ve çok önemli açıklamalarda bulunmuştur.

Altın Palmiye, Evo’s Angels, Yılın En İyileri gibi birçok başarı ödülüne layık görülmüştür.

Dünya’nın en büyük ekonomi dergilerinden Forbes Türkiye ve Platin gibi dergilerde önemli röportaj veren İbrahim Yılmaz, röportajlarında profesyonel olduğu güvenlik ve kamera sistemlerinin hayatımızdaki önemi hakkında çok önemli bilgiler vermiştir. Başarı hikayeleri hakkında da tecrübelerini paylaşan Yılmaz, birçok girişimciyede örnek olmayı başarmıştır. Bu başarısını gören Türkiye’deki diğer ünlü dergilerde de röportaj yapmıştır. Birçok derginin kapak sayfasında bulunmuştur. Başarı hikayesi olarak Dünya’nın en önemli ekonomi dergisi olan Forbes Dergisinde üst üste 2 defa yayınlanmıştır.

Şamdan, Klass, Quality, Alem, Hello, Pazar Sürprizi, Pazar Sürprizi Ödül, Bloomberg HT Magazin, Q Life, Bloomberg TV gibi birçok dergide ve aynı zamanda Hürriyet, Sabah, Milliyet, Posta, Acun Medya, Takvim, İHA, Rose Magazin‘de kapak ve DHA gibi birçok gazete ve haber ajansında yer almıştır.

İbrahim Yılmaz haber kanallarından; Show Ana Haber, A Para, TV8 Magazin, O Ses Türkiye TV8, Bloomberg HT, CNN Türk, Seminerler ve NTV kanallarında da başarı hikayesi ve azimli çalışmanın püf noktaları ile güvenlik kamera sistemleri ve alarm sistemlerinde çok önemli sektöre’ bilgileri paylaşmıştır.

Ünlü iş adamı İbrahim Yılmaz, kurduğu film yapım şirketiyle yakın zamanda bir sinema filmi çekmeye hazırlanmaktadır. Armed Sinema Film Yapım Şirketiyle kendi oyunculuğunu yaptığı bir reklam filmi çekti ve tüm ulusal kanallarda yayınlanmıştır. Bu filmde Wilma Elles ile birlikte güvenlik sistemleri ile Armed markasını tanıtan reklam filmi çekilmiştir ve yayınlanmıştır.

İletişim seminerlerinde etkili konuşma hitabet sanatı ve diksiyon eğitimleri almıştır. Hobi olarak oyunculuk yapan İbrahim Yılmaz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimleri alarak bu alandaki sertifikalarını başarıyla kazanmıştır. Kendini geliştirmeyi hiç bırakmadı ve çalışma hayatından fırsat buldukça da sürekli kitap okumuştur.
Tiyatro eğitimlerinden sonra sinema oyunculuğunu da geliştirmek için özel oyuncu koçlarından eğitim almaya devam etmiştir. Aynı zamanda kişisel gelişimle ilgili hala dersler almaktadır. Bu eğitimlerin kendini geliştirmek için büyük fırsat olduğunu bildiği için hayatı boyunca her alanda eğitim almaya devam edecektir.

İbrahim Yılmaz iş sektörlerinde grup firmaların’ oluşturarak;

Armed Gayrimenkul,
Armed Turizm,
Armed Film Yapım Sinema,
Armed Güvenlik ve Alarm Sistemleri,
Armed Alarm Çağrı Merkezi ( AÇM ) ile
Armed Holding çatısını oluşturarak iş hayatına devam etmektedir.

Henüz Yorum Yapılmadı.

Yorum alanı kapalıdır.