Hakkımızda

Hakkımda

İş adamı İbrahim Yılmaz İstanbul’da doğdu. Aslen memleketi Çorum Kargılı ilçesidir, yay burcudur. İlkokul’u Kağıthane’de ortaokulu Nurtepe’de okumuştur. Liseyi Sanayi Mahallesinde, üniversiteyi ise Gaziantep’de 2 yıllık işletmecilikle bitirmiştir. Bekar bir iş adamıdır.

Ticarete küçük yaşlarda başlamıştır. Girişimci ruhu daha küçük yaşlardan başlayıp, tek kişilik bir şirketi yavaş yavaş büyüterek kendi dalında en iyi markalardan biri haline gelmiştir. Tek başına kurduğu şirketi kendi gayretleri ve çabalarıyla birlikte 50 çalışan ile 1500 bayiye kadar getirmiştir.

Şirket, şahıs şirketi olarak kurulduktan sonra Anonim Şirket olarak devam ederek,yakın zamanda holding olma yolunda adım atmaya başladı. O sermaye ile başladığı bu işte girişimcilik dersleri de vermeye başladı ve şu an bir çok üniversiteden girişimcilik dersi vermesi için teklifler geliyor.

Türkiye’nin güvenlik uzmanı olarak bilinen İbrahim Yılmaz tüm ulusal kanallarda ayda en az 4-5 kere çıkmakta magazin programlarında ise adı geçmektedir. İş adamı İbrahim Yılmaz kurduğu film yapım şirketiyle yakın zamanda bir sinema filmi çekmeye hazırlanıyor. İbrahim Yılmaz Armed Sinema Film Yapım şirketiyle kendi oyunculuğunu yaptığı bir reklam filmi çekti ve tüm ulusal kanallarda yayınlanması bekleniyor.

İbrahim Yılmaz kendini geliştirmeyi hiç bırakmadı, iletişim de etkili konuşma diksiyon eğitimleri aldı ve hobi olarak oyunculuk yapan İbrahim Yılmaz, Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimleri alıp belgelerini almıştır. Kendini geliştirmeye her zaman açıktır.