Armed Güvenlik Sistemleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, ünlü isimler tarafından tercih edilmelerinin sebeplerini Klass’a anlattı.

Armed Güvenlik Sistemleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, ünlü isimler tarafından tercih edilmelerinin sebeplerini Klass’a anlattı.

ARMED Güvenlik Sistemleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, yenilikçi vizyonu ve trendleri takip eden yapısı ile sektöründe fark yaratmayı başarmış bir isim. Sunduğu güvenlik sistemleri ile iş, sanat ve sosyal yaşam dünyasının ünlü isimleri tarafından tercih edilen bir şirket haline gelen ARMED, 7/24 hizmet kalitesi ve sunduğu son teknolojik hizmetleri ile kullanıcılarına büyük bir güven veriyor. Güvenlik sistemleri sektörüne yenilikler getiren ve her adımıyla fark yaratan ARMED Güvenlik Sistemleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, ünlü isimler tarafından tercih edilmelerinin sebeplerini ve hizmet kalitelerini Klass’a anlattı.

“İş dünyası ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri tarafından tercih ediliyoruz. Türkiye’de bu işi yapan ve en bilinen dört markadan biriyiz. Armed Güvenlik Sistemleri’nin en önemli farkı ise son 6 yıldır markamızın referans ve tavsiye sistemiyle önemli bir yaygınlığa ulaşması. Sanat, siyaset, spor ve iş dünyasının önde gelen isimlerine kişiye özel hizmet veriyoruz. VIP hizmet konusunda istihdam ettiğimiz personelimiz, sadece bu özel isimlere hizmet veriyor.”

“Güvenlik sektörüne yönelik global trendleri yakından takip ediyoruz ve bu çerçevede hedef kitlemize tüm bu yenilikleri sıcağı sıcağına yansıtabiliyoruz. Sektörde imza attığımız ilkler ise; panik butonu uygulamamızla kişi adres vermeden, kendisine polis, itfaiye ve ambulans yönlendirebiliyoruz. Kişiler iş yerlerine veya evlerine bir sistem kurduğunda Whatsapp’larına görüntü kaydını atabiliyoruz.”

Kaynak için tıklayınız.

Henüz Yorum Yapılmadı.

Post A Comment