Armed Güvenlik Sinema Film Yapım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, yapımcılık sektöründeki planlarını Klass’a anlattı.

Armed Güvenlik Sinema Film Yapım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, yapımcılık sektöründeki planlarını Klass’a anlattı.

Armed Güvenlik Sinema Film Yapım A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ünlü İşadamı İbrahim Yılmaz, sinemaya olan tutkusunu iş adamlığı kimliğiyle buluşturup bir yapım şirketi hayata geçirdi. Hayatının her alanında olduğu gibi bu alanda da iddialı işlere imza atmayı hedefleyen İbrahim Yılmaz, sürpriz isimlerin yer alacağı filmin kusursuz olması için ekibiyle birlikte proje için kolları sıvadı. İlk olarak her alanda ses getiren bir film çekmeyi hedeflediklerini belirten Armed Güvenlik Sinema Film Yapım A.Ş. Kurucusu İbrahim Yılmaz, yapımcılık sektöründeki planlarını Klass’a anlattı.

İbrahim Bey, hayatınızda yepyeni bir sürecin içindesiniz. Sinemaya olan tutkunuzu iş adamlığı kimliğiniz ile buluşturup bir yapım şirketi kurdunuz. Öncelikle Armed Güvenlik Sinema Film Yapım A.Ş.’nin kuruluşundan bahsedebilir misiniz?

Türkiye’de güvenlik sistemleriyle alakalı herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyulduğunda çoğu kez medyanın tercih ettiği isimlerden oldum. Bu konuyla alakalı ana haber bültenlerinde yer aldım, özel röportajlar verdim, aynı zamanda bazı programlarda da sektörle alakalı bilgiler sunmak üzere konuk oldum. 11 yıldır aktif olarak kameraların hep karşısındayım. Ama bunun yanı sıra oyunculuk benim içimde hep bir tutkuydu. Geçmişte “Küçük Onur” diye bir dizi vardı. O dizide amatör olarak yer aldım. Ondan sonra “Düriye’nin Güğümleri” dizi filminin bazı bölümlerinde rol aldım. Aynı zamanda da Okan Bayülgen’in bir sinema filminde küçük bir rolde yer aldım. Aslında sinema sektörüyle hep iç içeydim.

Kaynak için tıklayınız.

Henüz Yorum Yapılmadı.

Post A Comment