Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz sosyal sorumluluk bilinciyle yaptığı çalışmalalrı Klass’a anlattı.

Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz sosyal sorumluluk bilinciyle yaptığı çalışmalalrı Klass’a anlattı.

ARMED Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, iş dünyasındaki başarılı, sosyal yaşam dünyasındaki renkli kimliğinin yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine olan duyarlılığı ile de örnek bir isim. Dernek ve vakıflarla birlikte yürüttüğü projelerin dışında bireysel olarak yaptığı yardımları sosyal medya hesaplarında paylaşan ünlü iş adamı böylelikle çevresindeki insanlarda farkındalık yarattığını belirtiyor. İbrahim Yılmaz, sosyal sorumluluk adına yaptığı ve örnek teşkil eden çalışmaları ile bu konudaki hedeflerini Klass’a anlattı.

“100 TL para ile simitçinin elindeki bütün simitleri alıyorum ve simitçi bütün simitlerini satmış halde evinin yolunu tutuyor. Aldığım bütün simitleri de yardıma ihtiyacı olan insanların oldukları yerlere gidip dağıtıyorum. Bu 100 TL ile yapmış olduğum yardımla birilerine gösteriş mi yapmış oluyorum? Hayır, ben 100 TL ile birilerine gösteriş yapmış olmuyorum. Sadece buna benzer küçük yardımlarla insanların çok mutlu edilebileceğini göstermeye çalışıyorum.”

“Hafta sonları ormanlık alanlarda hayvan dostlarımızın kaldıkları yerlerde onlara yiyecek götürüyorum. Arabamın bagajında sürekli mama taşıyorum. Yollarda gördükçe hayvanlara mama dağıtıyorum. Bir de herhangi bir yaralı veya savunmasız bir hayvan gördüğümde bütün bakımlarını yapıp sahiplendiriyorum.”

Kaynak için tıklayınız.

Henüz Yorum Yapılmadı.

Post A Comment