Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz firmalarının 2017 hedeflerini ve olumsuz olaylara karşı alınacak önlemleri Klass’a anlattı.

Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz firmalarının 2017 hedeflerini ve olumsuz olaylara karşı alınacak önlemleri Klass’a anlattı.

Güvenlik konusunda sektörünün iddialı firmaları arasında yer alan ARMED Güvenlik A.Ş. kurulduğu günden bu yana sahip olduğu teknolojinin de yardımıyla birçok ev ve firmaya güvenlik çözümleri sunuyor. 2017 yılında portföyüne 50 bin abone daha eklemeyi hedefleyen ARMED Güvenlik A.Ş. Türkiye genelinde 400 bayisiyle hizmet veriyor. ARMED Güvenlik A.Ş. Kurucusu genç iş adamı İbrahim Yılmaz, son zamanlarda insanlar üzerinde etkili olan güvenlik endişesinin aldığı boyutu, bu endişeyle savaşmanın yollarını ve firmalarının büyüme hedeflerini Klass okurları için anlattı.

“Güvenlik sistemlerinde ‘akıllı sistem’ dediğimiz sistemler ön plana çıktı. Evinize veya iş yerinize güvenlik sistemi taktırdığınızda cep telefonunuzdan güvenlik sistemini kumanda edip devreye alıp devre dışı bırakabiliyorsunuz. Yeni akıllı sistemlerde ise iş yerinize, evinize bir müdahale olduğunda güvenlik kamerası içeriye giren kişinin 10 saniyelik video kaydını alıp cep telefonunuza anında Whatsapp’tan veya mail yoluyla görüntü atıyor.”

“Terör gibi kalleş saldırıları yapan grupların asıl hedefi hayatı durdurmak ve normal sürecin akışını engellemek; kişilerin evlerine kapanarak huzur ortamını yok etmek. Benim bu konuda ki en önemli güvenlik çözümümün başında kişilere bundan birkaç ay önce nasıl yaşıyorlarsa aynı şekilde yaşamalarını tavsiye ediyorum. Her zaman gittikleri AVM’lere gitsinler, sevdikleri mekanlarda eğlensinler, istedikleri yerlerde bulunsunlar…”

Kaynak için tıklayınız.

Henüz Yorum Yapılmadı.

Post A Comment