Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, atlara olan merakını ve sportif kişiliğini Klass’a anlattı.

Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz, atlara olan merakını ve sportif kişiliğini Klass’a anlattı.

Başarılı ve ünlü iş adamı Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Yılmaz’ın fazla bilinmeyen çok renkli bir dünyası var. Girişimci kişiliğiyle 1996 yılında kurduğu Armed Güvenlik A.Ş.’yi bugün azmi ve pratik zekasıyla sektörünün lider kuruluşlarından bir haline getirmeyi başaran İbrahim Yılmaz, iş dünyasındaki başarısını aynı zamanda renkli özel hayatına borçlu. Aldığı, oyunculuk, etkili konuşma, hitabet ve kişisel gelişim eğitimleri ile kendini en iyi şekilde yetiştiren ve yıllardır bu yeteneklerini iş hayatında ve rol aldığı dizilerde sergileyen Yılmaz, bütün bunları yapacak enerjiyi ise spor yaparak topluyor.

Mai tai ve kick bocks yapan ve aynı zamanda fitness çalışan İbrahim Yılmaz şimdilerde ise at binme sporuna merak sardı. Çatalca’da gittiği çiftlikte doğayla ve hayvanlarla baş başa kalarak at binmeyi öğrenerek stres atan Yılmaz aynı zamanda yaptığı yardımlardan da bildiğimiz üzere gerçek bir hayvan sever. İşte tüm bu özellikleri birleşince doğayla, hayvanlarla ve sporla iç içe bir yaşam sürdüğünü gözlemlediğimiz Armed Güvenlik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ünlü işadamı İbrahim Yılmaz ile yeni merakı at binmeyi, bunun iş yaşamına etkilerine ve hayvanlara olan düşkünlüğünü Klass okurları için konuştuk.

“Yakın arkadaşlarımdan biri engelli koşu at binicisi. Bu sebepten onu izlemeye giderken zamanla bu bende bir meraka dönüştü ve ben de at binmek istedim. Arkadaşımın Çatalca’da bir çiftliği var. Haftada bir gün gelip yaklaşık bir saat kadar eğitim alıyorum. O eğitimden sonra enerjim yerine geliyor, kendimi daha iyi hissediyorum. Aynı zamanda bir spor aktivitesi olarak görüyorum bunu.”

Kaynak için tıklayınız

Henüz Yorum Yapılmadı.

Post A Comment